Kariéra/pronájem skladových prostor

[ Stavebnictví - Zemní práce - Vodohospodářské stavby ]
[ Kariera ]

Pro stavby v okolí Benešova hledáme zaměstnance na pozice:

Zedník a Stavební dělník

Pracovní náplň:

  • stavební a zednické práce v oboru pozemních staveb
  • přípravné i dokončovací práce včetně stavebního úklidu
  • manipulace se stavebním materiálem
  • výkopové práce
  • míchání směsí pro výrobu malt, betonů

Požadujeme:

  • praxe ve stavebnictví vítána
  • fyzická zdatnost, manuální zručnost
  • spolehlivost
  • řidičský průkaz výhodou

 Nabízíme:

  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • stravné

Místo výkonu práce:

  • stavby v okrese Benešov

Nástup možný ihned

[ Provoz Týnec ]

Pronájem výrobních a skladovacích prostor

Nabízíme pronájem venkovních i vnitřních výrobních a skladovacích prostor v uzavřeném areálu v Týnci nad Sázavou.

Na Chmelnici 183 Týnec nad Sázavou (areál bývalé pily).
Cena nájmu dohodou.
Kontaktujte nás
Stavební firma DRÁB
Realizace staveb, provádíme novostavby i rekonstrukce rodinných a bytových domů, objektů občanské vybavenosti. Zajišťujeme zemní práce, demolice, zateplování objektů.
Kontakt
Napište nám
novackova@sfd-bn.cz
Stavební firma DRÁB a spol., s.r.o.
IČO: 278 66 785 DIČ: CZ27866785